|Türkçe|English|
FUARLAR

HOSTECH by TUSİD 2014


26.03.2014 12:45

3500’ü aşkın ürünle sektörde dünyanın en çok çeşidine sahip olma özelliğini bünyesinde barındıran Evinoks A.Ş., 12-16 Mart 2014 tarihleri arasında Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında Avrupa'nın ikinci büyük fuarı CNR Hostech by Tusid Fuarı’nda geniş ürün yelpazesini katılımcıların beğenisine sundu. Evinoks Yön. Kur. Bşk. N. Coşkun İrfan “Çok başarılı bir fuar oldu. 48 bin kişi fuarı gezdi. Yurt dışından bireysel alıcıların dışında 750 kişilik alım heyeti fuara geldi. Bu da sektörümüz için oldukça gurur verici bir gelişme.” diye konuştu.

Türkiye’nin konusunda lokomotifi olan Evinoks A.Ş., 12 – 16 Mart tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Hostech by Tusid Fuarı’nda, I-Buffet adlı Dijital Büfe Sistemini, İtalya’nın en prestijli tasarım ödülü olan A’Design ödülünü bir önceki yıl kazanan Vital Modüler Büfesini, sırttan üflemeli soğutma sistemi ve %63 oranında enerji tasarrufu sağlayan patentli türbo-fan sıcak havuz teknolojisinin kullanıldığı açık büfelerini, yeni pastane teşhir ünitelerini ve pek çok servis ekipmanlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

32 yıllık tecrübesini gelen ziyaretçiler ile paylaşma fırsatı bulurken, akıllı Evinoks ürünlerinin yer aldığı stant yoğun ilgi gördü. Evinoks Yönetim Kurulu Başkanı N. Coşkun İrfan, fuara ilişkin görüşlerini şu şekilde belirtti: “İtalya’daki Host Milano Fuarı’ndan sonra en büyük fuar olan Hostech by TUSİD Fuarı bu yıl da oldukça nitelikli geçti. Bu da sektörümüz için oldukça gurur verici bir gelişme. Sektör firmaları yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buldu; bunlar çok güzel ve olumlu ilerlemeler diye düşünüyorum. Fuar, Evinoks’un patentli yeni teknolojileri ile ödüllü tasarımlarını görücüye çıkarmak için de oldukça iyi bir fırsat sundu. Bugün, sektörümüzde dünyaya eşsiz teknolojiler sunan bir Türk şirketi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz".




 
« Tüm Fuarlar