|Türkçe|English|
HABERLER

“I” BUFFET DİJİTAL BÜFE YÖNETİMİ SİSTEMİ


11.10.2012 08:12

 

Hardware ve software tabanlı olarak geliştirilmiş “I” BUFFET adlı Dijital Büfe Yönetimi Sistemi sektörde gıda sunum sistemlerin yönetimi ve müşterilerin bilgilendirilmesini esas alan bir projedir. Bu sistem  iki ayrı versiyondan oluşmaktadır.

 

Birinci ve Standart Versiyonu ile müşterilerin sunumu yapılan ürünler hakkında birçok konuda bilgilendirilmesi esas alınmıştır. Müşterilerin de rahatlıkla kullanabileceği bu sistemle ne yediklerini, ne kadar kalorili olduğundan haberdar olabilecekleri seçkin bir üründür. Bu sistem sayesinde sunumu yapılan ürünler ile ilgili olarak;

 

 • Sunumu yapılan gıdaların görselleri,

 • Gıdalar ile ilgili kalori, protein, karbonhidrat ve yağ değerleri,

 • Gıdalar ile ilgili risk teşkil eden alerjenler,

 • İstenilen videolarla,  bilgilendirilme yapılmaktadır.

 • Bu bilgiler büfeler üzerindeki bilgilendirme ekranlarında sunulmaktadır. İstenildiği takdirde de bir web sayfası üzerinden müşterilerin kendi akıllı telefon ve tabletleri üzerinden bu bilgilere ulaşması sağlanabilmektedir.

  Sistemin Plus Versiyonu ile merkezi yönetim uygulaması üzerinden büfelerin çalışmaları kontrol edilebilmekte ve ilgili tüm değerler kayıt altına alınabilmektedir. Bu sistem sayesinde oteller, büfelerinin tüm süreçlerini takip edebilmekte, dökümantasyonlarını bilgisayarda kayıt altında tutabilmektedirler. Tüm büfelerin çalışma saatleri programlanıp gün ve servis öğünlerine göre kendi kendine otomatik devreye girmesi ve çalışması sağlanabilmektedir.

  Büfelerin çalışma sıcaklıkları bu program ile ayarlanabilmekte ve çalışma anındaki güncel değerleri  kayıt altına alınıp HACCP için veri kaydı yapılabilen yepyeni bir uygulamadır. Dijital teknolojiyi kullanarak hijyen konusunda maksimum düzeyde avantaj elde etmeyi sağlamaktadır. Bu ürün Evinoks Design Team tarafından tasarlanmış ve patent ile güvence altına alınmıştır.

  
Detaylı bilgi için tıklayınız
 
« Tüm Haberler