|Türkçe|English|
HABERLER

EVİNOKS'DAN RIXOS AÇILIMI


25.05.2015 13:23

 Evinoks’un zincir otel projeleri göz kamaştırıyor.. RIXOS HOTELS

  Açık Büfe üretiminde lider ve önemli bir pazar payına sahip Evinoks Servis Ekipmanları, faydalı ürün ve farklı tasarım sunabilmek, fark edilebilir mekanlar yaratabilmek için çalışmaktadır. Evinoks, otellerin mimari yapısına göre her projesini farklı tasarlarken, proje öncesinde tasarım departmanında yoğun çalışmalar gerçekleştirmekte, otellerin proje ve uygulama taleplerine özel, şık çözümler sunmaktadır.

  Dev otel zincirleri ile iş ortaklığına çok önem verdiklerini bildiren Yön. Kur. Bşk. N. Coşkun İrfan, bu markaları Evinoks kalitesiyle buluşturmaya devam edeceklerini belirtiyor. Evinoks; Hilton, Sheraton, Mövenpick gibi devlerle çalışmasının yanı sıra, 2015 yılında da Rixos Hotels gibi çok özel ve iddialı projelere imza atmaya devam ediyor. Bir otelin misafirlerine sunmak istediği hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkaracak şekilde çözümler üreten Evinoks, Rixos seçkinliğine uygun bir proje gerçekleştirdi. Baştan sona teknolojik ürünlerle donatılan otel restaurantlarında, otel görevlilerinin ve müşterilerin tüm ihtiyaçları düşünülmüş durumda. Evinoks’un geliştirmiş olduğu Akıllı Büfe Servisleri (I – Buffet),  Rixos restaurantlarında göz kamaştırıyor. Bu teknolojik sistem sayesinde kullanıcılar, cep telefonlarından veya tabletlerinden otelin sitesine veya büfe yönetim sistemine ulaşıp, sergilenen ürünleri fotoğrafları ile birlikte görüntüleyebiliyorlar. Böylelikle ürünlerin içindeki yağ ve karışım oranları, vitamin değerleri, kalorileri ve potansiyel olarak alerjen olan içerikleri sistem üzerinden görülebiliyor. I-Buffet böylelikle obeziteye karşı savaş açıp, israfı da önlüyor. Aynı zamanda merkezi yönetim uygulaması üzerinden büfelerin çalışmaları kontrol edilebiliyor ve ilgili tüm değerler kayıt altına alınabiliyor. Bu sistem ile birlikte oteller, büfelerinin tüm süreçlerini takip edip, verilerini bilgisayar ortamında kayıt altında tutabiliyor.

   I-Buffet dışında Rixos’ların özel tasarım büfelerinin üretimini de üstlenen Evinoks, bu seçkin otel zincirinin alanında en büyük tedarikçisi konumuna gelmiş bulunmakta. Türkiye genelindeki Rixosların yanı sıra, son olarak Mısır ve Hırvatistan Rixos Hotellerinin de büfe tasarımlarını başarıyla tamamlayıp teslim eden Evinoks, inovatif  ve öncü yapısını gözler önüne seriyor.


 
« Tüm Haberler