|Türkçe|English|
HABERLER

EVİNOKS PİKNİKTE !


31.08.2015 08:30

  Evinoks ailesi, gelenekselleştirdiği yaz pikniği organizasyonu kapsamında bir araya geldi. Tuzaklı Köyü piknik alanında bir araya gelen Evinokslular, Uludağ'ın eteklerinde doğa ile iç içe, şehir stresinden uzak, keyifli bir gün geçirdiler. Sabah kahvaltısı ve öğle mangalına çeşitli aktivite ve oyunlar eşlik etti, minikler gönüllerince eğlendi. Organizasyon için hazırlatılan boyama brandasında çocuklar diledikleri gibi çizim ve boyama yaptı, birbirleri ile kaynaştı. Düzenlenen yarışmalarda gerek küçükler, gerekse büyükler hem yarıştı hem eğlendi. Büyükler için düzenlenen halat çekme yarışı da kıyasıya bir mücadeleye sahip oldu. Yarışmaların galiplerine ödülleri dağıtılarak eğlence devam etti. Futbol müsabakası, bayanlar ve erkekler için çuvalla zıplama yarışması derken, eğlence ve dinlenmeyi harmanlayan Evinokslular, bir günlüğüne de olsa iş stresinden uzaklaşarak motivasyon tazeledi.

Organizasyon sonunda 95 kişi ile el ele, hep beraber oluşturulan, kuşbakışı okunabilen EVİNOKS yazısı görülmeye değerdi. Organizasyonumuza katılan/katılamayan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve ailelerine teşekkürlerimizi sunarak, bir sonraki organizasyonda tekrar bir arada olmayı umuyoruz.  

 Bu tarz aktivitelerin bizleri kaynaştırdığına, birleştirdiğine, motive ettiğine, en önemlisi de mutlu ettiğine inanıyoruz. Bu yüzden EVİNOKS'UZ.

 


 
« Tüm Haberler